0212 674 60 10 kapasitematik@tezmaksan.com Bizi bulun
0212 674 60 10 kapasitematik@tezmaksan.com Bizi bulun
0212 674 60 10 kapasitematik@tezmaksan.com Bizi bulun
Verimlilik Takibi
Üretim Takibi
Takım Ömrü Yönetimi
Kapasitematik Dökümanlar

Takım Ömrü Web Modülü

Takım Ömrü Web Modülü, takımlar ve takımlara ait tüm parçaların anlık durumlarının görüntülenmesini içerir. Takımlardaki parçaların gün bazında ne kadar ilerleme kat ettiğini, ömürlerinin bitmesine gün bazında kaç gün kaldığını, parça bazında ise kaç parça kaldığını, ömrü bitmek üzere olan parçaların görünmesi gibi fonksiyonların kullanıcıya sunulmasıdır.

Takımların ve parçaların eklenebildiği, güncellenebildiği, silinebildiği, arama, sıralama, sayfalama, filtreleme gibi işlemlerin yapılabildiği, tüm takımların ve parçaların Excel olarak çıktılarının alınabildiği, takım ya da parça kritik ana düştüğünde kullanıcıya bildirim gönderilebildiği gibi çok fonksiyonlu bir modüldür.
Takım Ömrü Web Modülü Tanıtım Videosu
Mobil Uygulama Modülü

kapasitematik mobil uygulama modülü

Takım Ömrü Mobil Uygulama Modülü, takımlar ve takımlara ait tüm parçaların anlık durumlarının görüntülenmesini içerir. Takımlardaki parçaların gün bazında ne kadar ilerleme kat ettiğini, ömürlerinin bitmesine gün bazında kaç gün kaldığını, parça bazında ise kaç parça kaldığını, ömrü bitmek üzere olan parçaların görünmesi gibi fonksiyonların kullanıcıya sunulmasıdır.

Takımların ve parçaların eklenebildiği, silinebildiği, arama, filtreleme gibi işlemlerin yapılabildiği, takım ya da parça kritik ana düştüğünde kullanıcıya bildirim gönderilebildiği gibi çok fonksiyonlu bir modüldür.


Takım Ömrü Mobil Uygulama Modülü Tanıtım Videosu
Kapasitematik Raporlama Modülü

Takım Ömrü Raporlama Modülü, takımlar ve takımlara ait tüm parçaların anlık durumlarının görüntülenmesini içerir. Takımlardaki parçaların gün bazında ne kadar ilerleme kat ettiğini, ömürlerinin bitmesine gün bazında kaç gün kaldığını, parça bazında ise kaç parça kaldığını, ömrü bitmek üzere olan parçaların görünmesi gibi fonksiyonların kullanıcıya sunulmasıdır.

Takımların ve parçaların durumlarının çeşitli grafiklerle görüntülenebildiği, takım adına göre, parça adına göre, eklenme tarihine göre gibi filtrelemelerin yapılabildiği, tüm takımların ve parçaların Excel olarak çıktılarının alınabildiği, takım ya da parça kritik ana düştüğünde kullanıcıya bildirim gönderilebildiği gibi çok fonksiyonlu bir modüldür.