0212 674 60 10 kapasitematik@tezmaksan.com Bizi bulun
0212 674 60 10 kapasitematik@tezmaksan.com Bizi bulun
0212 674 60 10 kapasitematik@tezmaksan.com Bizi bulun
Verimlilik Takibi
Üretim Takibi
Takım Ömrü Yönetimi
Kapasitematik Dökümanlar

MRP Modülü

MRP Modülü, stok maliyetlerini düşürmenin yanı sıra programlama etkinliğini geliştirme ve pazardaki değişikliklere hızlı yanıtlar verebilme imkanı sunmaktadır. MRP sistemleri, verileri doğru, faydalı, anlamlı ve kullanışlı bilgilere dönüştüren sistemlerdir. Bu tür sistemlerin kullanılmasıyla üretim verimliliği büyük ölçüde artacaktır.

İçerisinde Stok Düzenleme, Stok Değerleme, Stok Sayım Ekleme, Stok Sayımı, Anlık Stok Durumu gibi fonksiyonlar bulunmaktadır. Tüm stokların Excel,PDF olarak çıktılarının alınabildiği çok fonksiyonlu bir modüldür.
Stok Sayımı Sayfası

Stok Sayımı Sayfası, stok sayımı belgelerinin eklenebildiği, stok sayımı belgelerinin silinebildiği, stok sayımı belgelerinin güncellenebildiği, arama, tarihler arası sorgulama gibi işlemlerin yapılabildiği, Excel olarak çıktıların alınabildiği bir sayfadır.

Stok Sayımı Ekleme Sayfası

Stok Sayımı Ekleme Sayfası, Firma, Tesis, Depo, Stok Yeri, Stok Yeri Açıklaması gibi bilgiler girilerek stokların eklenebildiği, stok sayım belgelerinin listelenebildiği, Excel olarak çıktıların alınabildiği bir sayfadır.

Stok Düzenleme Sayfası

Stok Düzenleme Sayfası, Firma, Tesis, Depo, Stok Yeri gibi bilgilerin değiştirilebildiği, üretimdeki stokların düzenlenebildiği, arama, sayfalama, sıralama gibi işlemlerin yapılabildiği kullanışlı sayfadır.

Stok Değerleme Sayfası

Stok Değerleme Sayfası, stok değerleme raporlarının eklenebildiği, stok değerleme raporlarının güncellenebildiği, stok değerleme raporlarının silinebildiği, arama, sayfalama, sıralama gibi işlemlerin yapılabildiği kullanışlı bir sayfadır.

Malzeme Stok Düzenleme Sayfası

Malzeme Stok Düzenleme Sayfası, malzeme stoklarının eklenebildiği, malzeme stoklarının silinebildiği, malzeme stoklarının güncellenebildiği, arama, sayfalama, sıralama gibi işlemlerin yapılabildiği kullanışlı bir sayfadır